Welldance Promo Videó 2020
 
Karneváli Welldance Gála 2020 - I. felvonás
 
Karneváli Welldance Gála 2020 - II. felvonás
 
International Dance Open - Novalja 2019
 
Tanfolyamok
HIP-HOP Speed
Akrobatikus Rock'n'Roll
The Queens a 2019-es Dancestar versenyen
 
Mazsorett-sport
2020-as Szolnok Open Országos Mazsorett Verseny összefoglalója
 
Ír Tánc
 
Fashion Street Dance
Welldance Revolution a 2019-es Dancestar versenyen
 
Táncos Manótorna
2018-as Welldance Gálán bemutatott produkció
Órarend 2020-2021
 
   
Egyesületvezető
   
Gabriella Szepolt ikon Szépolt Gabriella
Telefon: +36 20 361 5663
E-mail: welldance@welldance.hu
   
Edzők
 
Benko Fanni Benkő Fanni
Telefon: +36 30 206 1580
E-mail: benko.fanni@welldance.hu
   
Dombai-Sipos Fanni Dombai-Sipos Fanni
Telefon: +36 30 605 0582
E-mail: fanni@welldance.hu
   
Einoder Fanni Einöder Fanni
Telefon: +36 70 679 7060
E-mail: einoder.fanni@welldance.hu
   
Horvath Viki Horváth Viki
Telefon: +36 30 323 7158
E-mail: viki@welldance.hu
   
Knapcsek Kitty Knapcsek Kitty
Telefon: +36 30 477 7844
E-mail: kitty@welldance.hu
   
Szalay Juli Szalay Juli
Telefon: +36 30 629 2746
E-mail: juli@welldance.hu


Közösségi média
       
face logo insta logo tiktok logo youtube logo