nyiltnap-webre-kicsi
Welldance NYÍLT NAP
2020. szeptember 13. vasárnap
 
Karneváli Welldance Gála 2020 - I. felvonás
 
Karneváli Welldance Gála 2020 - II. felvonás
 
International Dance Open - Novalja 2019
 
Tanfolyamok
HIP-HOP Speed
Akrobatikus Rock'n'Roll
The Queens a 2019-es Dancestar versenyen
 
Mazsorett-sport
2020-as Szolnok Open Országos Mazsorett Verseny összefoglalója
 
Ír Tánc
 
Fashion Street Dance
Welldance Revolution a 2019-es Dancestar versenyen
 
Táncos Manótorna
2018-as Welldance Gálán bemutatott produkció
Órarend 2019-2020
 

Szentendre - Barcsay

A 2020/2021-es tanév órarendje hamarosan elérhető...
WELLDANCE TANÉVNYITÓ NYÍLT NAP: 2020. szeptember 13. vasárnap, 14 órától Szentendrén a Castrum Center-ben

BARCSAY JENÕ ÁLTALÁNOS ISKOLA
(Szentendre, Kálvária út 18.)
 
Mazsorett-sport Haladó:
kedd 15.30-16.30 (Kis tornaterem)
csütörtök 15.30-16.30 (Színházterem)
 
HIP-HOP Speed KEZDŐ:
kedd 16.30-17.30 (Kis tornaterem)
csütörtök 16.30-17.30 (Színházterem)
 
Mazsorett-sport KEZDŐ:
kedd 17.30-18.30 (Kis tornaterem)
csütörtök 17.30-18.30 (Színházterem)
 
Street Dance Junior Haladó:
kedd 18.30-19.30 (Kis tornaterem)
csütörtök 18.30-19.30 (Színházterem)
 
Street Dance Felnőtt Haladó:
csütörtök 19.30-21.00 (Színházterem)

Egyesületvezető
   
Gabriella Szepolt ikon Szépolt Gabriella
Telefon: +36 20 361 5663
E-mail: welldance@welldance.hu
   
Edzők
 
Benko Fanni Benkő Fanni
Telefon: +36 30 206 1580
E-mail: benko.fanni@welldance.hu
   
Horvath Viki Horváth Viki
Telefon: +36 30 323 7158
E-mail: viki@welldance.hu
   
Knapcsek Kitty Knapcsek Kitty
Telefon: +36 30 477 7844
E-mail: kitty@welldance.hu
   
Sipos Fanni Sipos Fanni
Telefon: +36 30 605 0582
E-mail: fanni@welldance.hu
   
Szalay Juli Szalay Juli
Telefon: +36 30 629 2746
E-mail: juli@welldance.hu


Közösségi média
       
face logo insta logo tiktok logo youtube logo
       
 

Please publish modules in offcanvas position.